RESTBET335.COM – FALCAO BİTTİ, YENİ KRAL SLİMANİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Falcao’nun yerine Fransa’nın yolunu tutan Islam Slimani, Monaco’da şov yapıyor. Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’nin Leicester City’den kiraladığı İslam Slimani ligde 15 maçta sadece 1 gol atabilmişti.

Bu kötü grafiğin ardından Leicester’dan Monaco’ya kiralanan Cezayirli golcü adeta küllerinden doğdu. Ligue 1’de 10 maça çıkan Islam Slimani 6 gol 8 asistlik performans sergiledi.

Gösterdiği performans ve yakaladıkları istatistikler ile Islam Slimani, resmen küllerinden doğdu. Toplamda 850 dakika sahada kalan Slimani, 60 dakikada 1 gole etki etti

BEN YEDDER İLE YAKALANAN MÜTHİŞ UYUM

Islam Slimani, bu sezon AS Monaco’da Wissam Ben Yedder ile forvet hattının uç noktasında bulunuyor. İkili, oyun tarzı olarak birbirlerinin tam tersi tipte oyuncular olsalar dahi birbirilerini tamamlamayı başardılar. Wissam Ben Yedder, Islam Slimani’ye göre daha kısa ve hızlı bir oyuncuyken, Slimani Ben Yedder’in aksine fiziğini kullanabilen bir oyuncu. Monaco’nun bu tarz iki farklı forvetle oynuyor olması takımın, hücum tehditlerini ve opsiyonlarını arttırıyor.


FALCAO’NUN YERİNE TESELLİYDİ, 1 NUMARA OLDU

Leicester City, 2016 yılında Islam Slimani’yi 30 milyon euro karşılığında transfer etmiş, 2 sezon sonra ise oyuncuyu kadroda düşünmeyerek kiralık olarak farklı kulüplere göndermişti. Monaco’da, Fenerbahçe gibi bu kulüplerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Monaco kadrosuna katıldığı zaman Galatasaray’a kaybedilen Falcao yerine taraftarı teselli etmek amacıyla alındığı iddia edilen isim, şu an taraftarların bir numarası konumunda.

MONACO’NUN SATIN ALMA OPSİYONU

AS Monaco, Islam Slimani’yi Leicester’dan kadrosuna katmaya karar verirse yalnızca 10 milyon euro ödemek zorunda kalacak.You may also like...

4 Responses

 1. keşfi! dedi ki:

  Supertotoaff.com Kendi takımlarında oynamaya başlamaları ve astronomik rakamlara da transfer olmaları

 2. tedbiri dedi ki:

  Betonbet1.com ev sahipliği yapmaya devam eden iki ligdi. Nijerya basınına göre;

 3. kaç dedi ki:

  Restbet385.com (B.B. Erzurumspor )
  Sarı kartlar: Lokman, Sunu, Baiano

 4. ortadan dedi ki:

  Restbet387.com sonra koç kestik” şeklinde konuştu. 
  Seyid Fatih Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir