RESTBET335.COM – TUGAY KERİMOĞLU: ‘KOPMUŞSA, ONARMAK ZORDUR’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Galatasaray’ın eski futbolcusu Tugay Kerimoğlu, Galatasaray’ın Başakşehir’e 1-0 kaybettiği maçın ardından beIN Sports’ta Younes Belhanda’nın durumunu ve tribünlerden tepki almasını değerlendirdi.

Tugay Kerimoğlu, “Yaşanan o olaydan sonra, barışma ortamını iki tarafın birbirine sunacağı günler değil artık. Bunu her zaman söylemişimdir, oyuncu sahada işini yapmakla yükümlüdür. Tribünlerle ilgilenmek zorunda değildir. Bizler de oynadık seneler boyunca, o ortamlarda bulunduk. Hiçbir zaman tribünlere dönüp de düşünce tarzımızı, vücut dilimizi öyle kullanmadık.” dedi.

“CAMİALARIN KÜLTÜRLERİNİ BİLMENİZ LAZIM”süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Orada bir soğuk savaş var. Bu kaçınılmaz. Bu belli oluyor.” diyerek sözlerini sürdüren Kerimoğlu, “Sadece bir kişi üzerinden değil. Bizim ülkemizde, bu camialarda oynuyorsanız, bu camiaların kültürlerini bilmeniz lazım. Sadece Galatasaray değil, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ile de alakalı. Amacın sadece ekonomik yönü değil, saha içi performansıyla da alakalıdır.” ifadelerini kullandı.

“BAZI ŞEYLER KOPMUŞSA ONARMASI ZORDUR”

Kerimoğlu, “Sizin bir değeriniz vardır, kulüp bunun karşılığını verir. Siz de saha içindeki o görevlerini ifşa edersiniz. Bazı şeyler, bir yerden sonra elektrik kopmuşsa inşa etmeniz, onarmanız çok zordur. Sonuçları ortada zaten, gözüküyor.” sözleriyle yorumunu noktaladı.You may also like...

3 Responses

  1. öncesi dedi ki:

    Restbet357.com Sergen Yalçın bugüne kadar 3 kez rakip oldu. Söz konusu

  2. 'sosyal dedi ki:

    Restbet370.com evden çalışılıyor hem de nöbetçi bir kadro tesislerimizde bulunuyor. Aynı

  3. bir dedi ki:

    Restbet380.com başardı. Antalya temsilcisi Süper Lig’in en az gol atan ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir