RESTBET336.COM – ERSUN YANAL’DAN BÜYÜK TEPKİ: ‘ADALET YOK’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Göztepe ile 2-2 berabere kaldıkları maçtan sonra hakem yönetimine isyan etti.

Adaletli kararlar verilmediğini söyleyen Yanal, “Adalet futbol için var. Adalet yoksa, futbol da yok. Ali gider, Veli gider, Ersun gider ama bunun hesabını kim verecek? Merak etmeyin, biz bu ligde sıralamayı belirleyeceğiz.” dedi.

Verilen hatalı kararlara dikkat çeken deneyimli hoca, “Bugün futbol konuşmak istemiyorum. Bugün kural  hatası vardır, değildir bunu tartışmak istemiyorum. Bugün Fenerbahçe’nin oynadığı maç tarihe geçti. Geçen hafta da yaşanıyor bu. Sonra Fenerbahçe gol atıyor maçın belki şekli değişecek.  Gol atıyorsun, uzun bir süre VAR’a bakılıyor. Adalet yoksa futbol da yok, adalet varsa futbol da var. Ancak bu adalet çifte standartlı uygulanırsa o zaman sorun vardır. Ama bu yapılan ne olacak?” ifadelerini kullandı.

“O ZAMAN MAÇI TEKRAR EDELİM!”
“MERAK ETMEYİN, SIRALAMAYI BELİRLEYECEĞİZ”


Basın toplantısında da hakem kararlarını eleştiren Ersun Yanal “Ligde 18 takım kıyasıya mücadele içerisinde ama kafamdaki standartlarla ilgili soruları gidermem gerekiyor. Adalet varsa futbol var, adalet yoksa futbol yok. Futbolun dışında bir şeyden konuşmadık. Biz hesabını vereceğiz, hep de verdik. Ancak şu anda futbolun kurallarını uygulayan merciler, çifte standart yapmayacaklar. Geçen hafta VAR, bu hafta yok! O zaman maçı tekrar edelim. Bu uygulamalar, bu standartlar yerini bulsun. Bugün uygulanan kural doğru olabilir, geçen hafta ise pardon deniyor! Ama biz diyemiyoruz. Böyle adalet yok arkadaşlar, böyle keyfi adaletten vazgeçilmesi gerekiyor. Futbol güzelleşsin diye her şeyi yapıyoruz. Kendi kariyerim için de her türlü temizliğe varım ama artık belimizi doğrultalım. Bu biraz sulandırıldı, tuhaf bir görüntü olmaya başladı. İğrelti etmeye başladı, lütfen artık düzeltelim. Geçen hafta ile bu haftanın incelemesini yapın. Bugünkü oyun tarihe geçer, çok da konuşulur. Biraz da konuşulsun. Biz gerekeni yapacağız, Fenerbahçe’nin gerektiği çizgiyi yakalayacağız. Merak etmeyin, Fenerbahçe olması gereken çizgide olacak ve sıralamayı belirleyeceğiz. Ancak bazıları adaletli olmak zorundalar. Fenerbahçe’nin puan kaybı düzelir ama bugün adaleti konuşmalıyız. Ben sorudan kaçmıyorum, adaleti sorgulayalım. Açın bakın bakalım, kaç tane olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. Ben futbolla ilgileniyorum, futbol konuşuyorum ama bugün futbolu konuşacak şey kalmadı. Siz daha iyi biliyorsunuz, çıkartırsınız kaç maç ne olduğunu.” açıklamasını yaptı.You may also like...

5 Responses

 1. bir dedi ki:

  Betpas314.com puan farkını artırmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.Kartal, takımın yanında yer alan

 2. koronavirüs dedi ki:

  Restbet357.com 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin

 3. 1 dedi ki:

  Restbet376.com için saha arıyoruz” 
  Rakip takımın iyi motive olduğunu

 4. başladı dedi ki:

  Restbet376.com direktörlük koltuğuna İsmail Kartal’ı getirdikten sonra transfere hız verdi. Sarı-lacivertli

 5. Ağçay dedi ki:

  Restbet393.com ikinci yarı yaşarız diye düşünüyorum” diye konuştu.
  Erdal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir