RESTBET336.COM – FALCAO AĞRI TESTİNE GİRECEKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Aşil tendonundaki ağrıları nedeniyle tedavi gören Falcao, sahalara dönüş tarihine de biraz kendisi karar verecek. Falcao, “Ben bu ağrımla oynarım. Başa çıkarım” derse önümüzdeki hafta Alanyaspor maçında süre alabilir. Kolombiyalı yıldız bu sezon Galatasaray formasıyla çıktığı 5 müsabakada 1 gol kaydetmişti.

Falcao’nun kısa sürede takıma dönmelerini beklediklerini ifade eden Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Falcao bize geldiği zaman sakat değildi diyorum, nitekim sakat adam iki maçı o zeminde oynayabilir mi? Futbol oynamış insanlar bilir, 90 dakika yüksek tempo sakat adam nasıl oynasın? Falcao, herkesten önce idmana geliyor, herkesten sonra gidiyor, böyle bir şey. Millet inanmıyor, ben bilmiyordum mesala Juventus da Falcao’yu istemiş” dedi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Falcao hakkında konuşan menajer Ahmet Bulut ise, “Falcao 2-3 hafta sonra yüzde 100 olarak sahalara döner. Kendisi çok üzgün ve çabuk dönmek istiyor. Günde 6-7 saat idman yapıyor. Falcao, Galatasaray’a para için gelmedi. Para için olsaydı Amerika ya da Çin’e giderdi” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak ise kendisine ait olduğu iddia edilen “Falcao bizden bir ay istedi” sözlerini yalanladı.You may also like...

5 Responses

 1. maçının dedi ki:

  Restbet356.com bulunan bir esnaf lokantasına giden Alman futbolcu Lukas Podolski, burada

 2. ve... dedi ki:

  Restbet358.com bu yoldan giderek yeni yıldızlar kazandığını hatırlattı. Fatih hoca, genç

 3. görev dedi ki:

  Restbet380.com girişten sonra rakibimize bağlamak lazım. Antalyaspor ligin ilk 5 haftasındaki

 4. eksi dedi ki:

  Restbet385.com olan ve temelleri 31 Ağustos 1910 tarihinde atılan Ankaragücü, yeni

 5. söz dedi ki:

  Restbet393.com topu iki hamlede kontrol etti.
  84. dakikada Amiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir