RESTBET336.COM – FALCAO AĞRI TESTİNE GİRECEKbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Aşil tendonundaki ağrıları nedeniyle tedavi gören Falcao, sahalara dönüş tarihine de biraz kendisi karar verecek. Falcao, “Ben bu ağrımla oynarım. Başa çıkarım” derse önümüzdeki hafta Alanyaspor maçında süre alabilir. Kolombiyalı yıldız bu sezon Galatasaray formasıyla çıktığı 5 müsabakada 1 gol kaydetmişti.

Falcao’nun kısa sürede takıma dönmelerini beklediklerini ifade eden Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Falcao bize geldiği zaman sakat değildi diyorum, nitekim sakat adam iki maçı o zeminde oynayabilir mi? Futbol oynamış insanlar bilir, 90 dakika yüksek tempo sakat adam nasıl oynasın? Falcao, herkesten önce idmana geliyor, herkesten sonra gidiyor, böyle bir şey. Millet inanmıyor, ben bilmiyordum mesala Juventus da Falcao’yu istemiş” dedi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Falcao hakkında konuşan menajer Ahmet Bulut ise, “Falcao 2-3 hafta sonra yüzde 100 olarak sahalara döner. Kendisi çok üzgün ve çabuk dönmek istiyor. Günde 6-7 saat idman yapıyor. Falcao, Galatasaray’a para için gelmedi. Para için olsaydı Amerika ya da Çin’e giderdi” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak ise kendisine ait olduğu iddia edilen “Falcao bizden bir ay istedi” sözlerini yalanladı.You may also like...

4 Responses

 1. Fatih dedi ki:

  Restbet370.com Mert, koronavirüs mücadelesi sırasında insanların futbolcu transferi düşünecek durumda olmadığını,

 2. Antalyaspor dedi ki:

  Restbet383.com oynamak kolay değil. Hele bu tür maçlarda. Aşağıdaki takımların yukarıdaki

 3. iyi dedi ki:

  Restbet386.com stadyumda, yer farketmeksizin bana her koşulda destek veren taraftarımıza her

 4. için dedi ki:

  Restbet387.com ciddi bir puan farkı yok. Yani bunu iyi skor ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir