RESTBET336.COM – PREMİER LİG’DE VAR DEVRİMİ! KARARDAN SONRA AÇIKLAMA…betpas önerdiğimiz bir sitedir.

İngiltere’nin en üst düzey futbol organizasyonu olan Premier Lig, VAR kullanımı sonrası hakemlerin taraftarlara kararla ilgili açıklama yapmasını tartışıyor.

Amerikan Futbol Ligi NFL’de hakemler, karar aldıktan sonra stadyumun hoparlörüne bağlanıyor ve kararı niçin aldıklarına dair ufak bir açıklama yapıyor. Bunun bir benzerinin olabileceğini düşünen Premier Lig yönetimi, konuyla ilgili olarak Premier Lig Hakemler Birliği ile temasa geçti.

Orta hakem ile video asistan hakem arasındaki görüşmelerin FIFA ve IFAB kuralları gereği yayınlanamayacağını ileten Premier Lig Hakem Şefi Mike Riley, konuyla ilgili görüşmelerin devam ettiğini duyurdu.

FIFA VE IFAB ONAY VERİRSE OLACAK


Premier Lig yönetimi ve Premier Lig Hakemler Birliği’nin, konuyla ilgili olarak FIFA ve IFAB ile görüşeceği, onay çıkması halinde VAR ile değiştirilen veya değiştirilmeyen karar sonrası hakemlerin stadyumdaki taraftarlara karar ile ilgili kısa açıklama yapması yönünde hazırlıklara başlayacağı belirtildi.

IFAB, ekim ayı içerisinde VAR ile ilgili olarak çeşitli liglerden ve yöneticilerden görüşler almış ve düzenlemeler üzerine görüş alışverişinde bulunmuştu.

NFL’DEKİ HAKEM AÇIKLAMALARIYou may also like...

3 Responses

  1. olduktan dedi ki:

    Restbet374.com de dolaylı olarak izinler verilmiştir. Şu an takımımızda yer alan

  2. kaç dedi ki:

    Restbet380.com topla buluşan Mokhtar’ın şutunu kaleci Sehic kornere çeldi.

  3. özet dedi ki:

    Restbet386.com yandan antrenmana gelen bir grup taraftar, Ünal Karaman ve futbolculara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir