RESTBET337.COM – VAN DİJK SORUSUNA BARESİ CEVABI!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Dünya futbol tarihinin en başarılı teknik adamlarından biri olan Arrigo Sacchi, Ballon d’Or ödülü başta olmak üzere birçok konuda kendisine sorulan soruları yanıtladı.

“Baresi de haketmişti ama kazanamadı”

İtalyan teknik adam kendisine yöneltilen “Ballon d’Or sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz” sorusuna “Ortaya çıkan sonuç bence makul” yanıtını verdi. Virgil Van Dijk’ın hakkettiğini düşünenlerin sayısının fazla olduğunun sorulması üzerine ise Sacchi, “Bu doğru, Van Dijk’ı isteyenler elbette çoktu çünkü olağanüstü bir sezon geçirdi. Franco Baresi de zamanında haketmişti ama asla kazanamadı. Çünkü o da ofansif oyuncuların ödüllendirildiği bir dönemde defans oyuncusuydu” cevabını verdi.

“Sarri kadrosunu kendi inşa etmedi”

Sacchi çok eleştirilen Juventus’un teknik direktörü Maurizio Sarri’nin Juventus kariyerinin sorulması üzerine ise, “Bence o şuanda en iyi stratejistlerden birisi. Takımı Allegri gibi takımını çok iyi yöneten bir teknik adamdan devraldı. Bir karşılaştırma yapmak istemem, onlar kuzey ve güney kadar farklılar. Ancak şunu söyleyebilirim, Sarri kadrosundaki oyuncuları kendisi seçmedi. Allegri hala koltuğundayken şimdiki futbolcular alındı. Sarri kendi fikrinde ısrar etmeden Sportif Direktörünü dinledi.” şeklinde konuştu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Berlusconi’ye ‘Çalışma şeklimize uymayan birini almak ister misin’ dedim”

Transferler konusunda da itirafta bulunan deneyimli teknik adam, Berlusconi döneminde Milan’da çalışırken bir çok oyuncunun alınmasını istemediğini söyledi. Berlusconi ile diyaloğunu ise “Claudio Borghi’nin alınmasını başkan Berlusconi istedi. Ben kabul etmedim, savunmada ağır kalır ve bizim işimize yaramaz dedim. Ama o ısrar etti ve ben de ona ‘çalışma şeklimize uymayan birini almak ister misin?’ dedim. O da ‘Hayır’ dedi. ‘Öyleyse neden kabul etmek zorundayım’ dedim ve konu kapandı. Berlusconi ve Adriano Galliani fikirlere çok açık ve fantastik yöneticilerdi.

“Ramsey çok farklı değilmiş”

Aaron Ramsey’in Juventus’taki performansının sorulması üzerine ise Sacchi, “Onun hakkında fazla bilgim yoktu ama sahaya çıktığında gördüm ki çok farklı bir oyuncu değilmiş. Umarım daha iyi olur, Juventus müzisyenlerini seçmediği bir orkestrayı yönetmeye çalışıyor gibi görünüyor. İşi zor ama bu işin altından kalkacakların en iyilerinden biri” şeklinde konuştu.You may also like...

6 Responses

 1. restbet339 kayıt olun bonus kazanın bu siteden

 2. Doğru dedi ki:

  Restbet370.com da belirterek, “Biz kimseyle bu konularda bir şey konuşmuyoruz.

 3. Sergen dedi ki:

  Restbet379.com Mücadele Antalyaspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile sona erdi. Osmanlı Stadı’nda oynanan

 4. Lig'in dedi ki:

  Restbet379.com yolunda başarılar diledi.
  Samsunspor maça Furkan Köse, Ekram

 5. etmedim' dedi ki:

  Restbet385.com takım kaptanı Sedat Ağçay’ı renklerine bağladı. Malatyaspor’un lig ikincisi olarak

 6. Bakkal: dedi ki:

  Restbet395.com puan hedefleyerek çıktıklarını belirterek, “Rize’ye bugün 6-7 oyuncumuzdan eksik ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir