RESTBET340.COM – NZONZİ’NİN İSMİ, AULAS’IN MASASINDA!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Olimpik Lyon Başkanı Jean Michel Aulas, devre arasında yapılacak transferler için Sportif Direktör Juninho, Transfer İdarecisi Florian Maurice, Teknik Direktör Rudi Garcia, Danışman Gerard Houllier ile birlikte toplantı düzenleyecek. Bu hafta içerisinde görüşülecek toplantıda 4 oyuncunun ismi masada olacak; Steven Nzonzi, Kevin Gamiero, Thomas Lemar ve Hatem Ben Arfa…

1987’den bu yana sürdürdüğü başkanlığı boyunca sadece 1 devre arası transfer döneminde 4 oyuncu birden transfer eden Aulas, bu 4 transferin birden yapılmasına ilk bakışta karşı dursa da teknik ekipten gelen istek nedeniyle ikilemde kaldı. L’Equipe’in haberine göre Memphis Depay ve Reine-Adelaide’in sakatlıkları, 4 transfere ihtiyacı doğurdu.

4 transfer dışında Marcelo’nun ayrılık talebi ve bonservis ödemeye razı gelecek bir kulüp çıkması halinde, bir de stoper transferi zaruri hale gelecek.

HATEM BEN ARFA…

Hatem Ben Arfa’nın Mayıs ayından bu yana maça çıkmamış olması bu transferi düşündürüyor. Aulas, Hatem Ben Arfa’ya başarı bazlı bir kontrat önerilirse transferi onaylamayı düşünüyor.


STEVEN NZONZI…

Steven Nzonzi transferi, Galatasaray ve Roma’nın vereceği kararlara bağlı. Juninho, orta sahada karakter eksikleri olduğunu belirterek tecrübeli bir oyuncuyu almaları gerektiğini dile getirdi. Galatasaray’ın kiraladığı şartlar geçerli olursa ve oyuncu tekrar Roma’ya dönerse, Lyon bu transfere son noktayı koyacak.

KEVIN GAMEIRO…

Valencia, Kevin Gameiro’yu kiralamayı kabul eder veya uygun bir bonservis bedeli belirlerse, transfere nokta konacak.

THOMAS LEMAR…

Memphis Depay’ın sezonu kapatması sonrası Thomas Lemar transferi zaruri hale geldi. Ancak, Atletico Madrid bu oyuncu için Monaco’ya tam 70 milyon euro bonservis ödedi. Oyuncunun da bu sezon 21 maçta ne gol, ne asist katkısı olmadı Aulas’ı düşündürüyor.You may also like...

3 Responses

  1. restbet340 canlı bahis oranları düşük bu sitenin ya

  2. Ndiaye dedi ki:

    Betpas326.com şartlarda oyuncuların maaşlarını, bu 3 kalemden gelen sıcak parayla 4

  3. Abdullah dedi ki:

    Restbet380.com O sırada Mesut Yılmaz Başbakan. Talimat vermiş; ‘Melih’i buraya getirmeyin,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir