RESTBET345.COM – MARKS: ‘BROOKLYN ŞAMPİYONLUK YARIŞINA GİRECEKSE, LÜKS VERGİSİNE RAZIYIZ’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Brooklyn Nets genel menajeri Sean Marks, Nets’in bir şampiyonluk yarışmacısı olması için lüks vergiyi ödemeye razı olduğunu itiraf etti.

Marks, şu ifadeleri kullandı:

“Bir vergi takımı olacağız. Biz bununla evliyiz. Ekibinize ekleme yapmaya devam edebileceğiniz sınırlı sayıda vakit ve yöntem var. Şimdi yapsak iyi ederiz. Bir koşuya hazırlanıyoruz.”

Marks daha önce Nets’in yeni sahibi Joe Tsai’nin, Nets’in bir şampiyonluk yarışmacısı olması için neye ihtiyacı olduğunu kanıtlamaya kararlı olduğunu söylemişti, ancak bu konuda ilk kez konuşan Marks, lüks vergilerinin ekibin geleceğinde bulunduğunu söyledi.

“VERGİYİ ÖDEME KONUSUNDA ÇOK RAHATIM”

Tsai, geçtiğimiz gün bu vergiyi ödemekte sorun yaşamadığını belirtti:süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“Kesinlikle. Bence taraftarlar bir şampiyonluk kazanmamızı bekliyorlar. İyi olan şu ki, doğru parçaları bulduğumuza inanıyorum. Şimdi bazı sakatlıklarımız var ve oyuncular geri dönüyorlar. Ancak temel parçalar belki de sonuna kadar gitmek için mevcut, bu yüzden lüks vergisini ödeme konusunda gerçekten çok rahatım.”

Nets’in geçerli bordrosu, 126.6 milyon dolar ve bu da maaş tavanının 5.5 milyon dolar altında.

Maaş tavanının gelecekte 143 milyon dolar civarında olması bekleniyor. Nets, lüks vergisi rekorunu hala elinde tutuyor. Eski CEO Mikhail Prohorov, 2014’te 90 milyon dolar, sonraki üç yıl boyunca da 124 milyon dolar vergi ödemişti.You may also like...

6 Responses

 1. Trabzonspor'da dedi ki:

  Betpas314.com ardından yolların ayrıldığı belirtildi.Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;”2019-20

 2. restbet kayıt dedi ki:
 3. Futbol dedi ki:

  Restbet370.com Jardel, Ali Sami Yen Stadı’nda 3 Nisan 2001’de oynanan

 4. değerlendiremedik' dedi ki:

  Restbet383.com oynadık, gol attık. Golden sonra bir gol daha atabilseydik değişik

 5. Bülent dedi ki:

  Restbet385.com dk. 46), Batu Han, Cüneyt (Turgay dk. 82 ?), Muhammed

 6. ÖZET dedi ki:

  Restbet387.com sıralamasında yerimiz belli. Belki bu akşam başlangıç olur bizim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir