RESTBET346.COM – FENERBAHÇE İLE LİSANS KURULU ARASINDAKİ ‘100’LÜK FARK!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe Başkanı Ali koç, TRT Spor canlı yayınında TFF Lisans Kurulu ile yaptığı harcama limiti görüşmelerini de anlattı.

Ali Koç, konuyla alaklı olarak, “17’sinde baktılar, bir karar çıktı. Biz Tahkim’e başvurduk, 23-25 benim için hiçbir anlamı kalmadı. 2 Eylül’de 206’yla (206 milyon TL harcama limiti) başladık. Devamlı değişiyor, zaten yaşayan bir organizma bu. Hani deniyor ya, “Maç oynanırken kural değişir mi?” diye. Canlı bir mekanizma bu. Sponsor ile imzalıyorsun, oyuncu gönderiyorsun. 224 ile 257’nin arası çok önemli. Biz başvuru yaptık ve dedik ki “Hesabımız kitabımız budur. Bizim rakamımız bu kadar olmalıdır” dedik ve cuma gecesi bize 257 rakamını tebliğ ettiler. Bu rakamda bir hesaplama hatası var dedik, meğerse kısmen kabul etmişler.” ifadelerini kullandı.

“BEKLENTİMİZ 333 MİLYON TL YÖNÜNDEYDİ”

Ali Koç ve Fenerbahçe Mali İşler Direktörü Serdar Yıldız, yaptıkları sunumlarla birlikte Fenerbahçe’nin takım harcama limitinin 333 milyon TL olmasını beklediklerini de aktardılar. Ali Koç, “Beklentimiz 333 milyon TL yönündeydi.” dedi.

YÜZDE 30 SAPMA İLE NEREDEYSE 100 MİLYON TL!süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Fenerbahçe’nin istediği takım harcama limiti ile TFF Lisans Kurulu’nun tanımladığı limit arasında 76 milyon TL’lik fark bulunuyor.

Bu sezon için verilen yüzde 30’luk sapma ile birlikte Lisans Kurulu’nun verdiği 257 milyon TL’lik limit için 334.1 milyon TL harcama yapılabiliyor. Fenerbahçe’nin istediği 333 milyon TL içinse yüzde 30 sapma ile birlikte 432.9 milyon TL harcama yapılabiliyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un daha önce eksi 82 milyon TL olarak açıkladığı açık ise, limit ile harcama arasındaki farkın da yeni tanımlanan limit ile ortadan kalktığı ortaya çıktı.

82 MİLYONLUK AÇIK KAPANDI AMA…

Fenerbahçe’ye tanımlanan 224 milyon TL’lik limitin 82 milyon yukarısında oldukların Ali Koç, Antalya’daki basın toplantısında açıklamıştı. Yani, Fenerbahçe’nin şu anki toplam harcaması 306 milyon TL. Fenerbahçe’nin 257 milyon TL’lik yeni limiti ve yüzde 30’luk sapma eklendiğinde 334.1 milyon TL’ye ulaşılıyor. Ancak, Fenerbahçe 257 milyon TL’nin 49 milyon TL üzerinde harcamaya sahip olduğu için yeni transferlerine lisans çıkartamıyor.You may also like...

10 Responses

 1. restbet kayıt dedi ki:
 2. restbet kayıt dedi ki:
 3. restbet kayıt dedi ki:
 4. restbet kayıt dedi ki:
 5. restbet kayıt dedi ki:
 6. Mustafa dedi ki:

  Restbet370.com DESTEK SAĞLAYACAĞIZ””Devletimize destek olma zamanı. İmkanı olanların ihtiyacı olanlara el

 7. Yıldırım"ı dedi ki:

  Restbet370.com 30 Haziran’da sona erecek olan Mehmet Ekici’nin Fenerbahçe’deki kariyeri,

 8. Fenerbahçe dedi ki:

  Restbet383.com Aytemiz Alanyaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Aybaba, “Oyunun başında gol

 9. Abdullah dedi ki:

  Restbet386.com teşekkür ediyorum. Arkamızda olduklarında kazanmak daha kolay oluyor. Hayırlı olsun,

 10. sürdürdü! dedi ki:

  Restbet390.com Sağlık durumundaki sorunlara da değinen Kartal, “Son 2 aydır boynum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir