RESTBET356.COM AZ EVVEL DEĞİŞTİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Restbet356.com

restbet356.com güvenilir ismi bu yapıldı artık.

İsmail AKIN / ANTALYA CHP Genel Başkan Yardımcısı Spor Kurulu Başkanı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya yaptığı yazılı açıklamada insanlığı tehdit eden yeni tip Corona virüsü salgını nedeniyle, UEFA organizasyonları olmak üzere Avrupa ve dünyanın çoğu ülkesinde futbol maçlarının süresiz askıya alındığını, dünyanın bir numaralı basketbol ligi NBA’in ise faaliyetlerini durdurduğunu belirterek Türkiye’de de maçların ertelenmesini istedi.

Yeni tip Corona virüsü salgınına karşı Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu’nu gerekli tedbirleri alması konusunda uyaran Kaya, “Spor dünyası Corona virüse karşı tüm ciddiyetiyle önlem alırken, AKP Genel Başkanı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu, anlaşılmaz bir şekilde profesyonel ligleri oynatmakta ısrar etmektedir. Alınan tek önlem ise nisan sonuna kadar maçların seyircisiz oynanma kararıdır” dedi.


Kaya ayrıca, “Oynanacak maçlarda futbolcular, teknik direktörler, yöneticiler, hakemler, müsabakayı takip eden gazeteciler ve stat çalışanları Corona virüsü salgını karşısında risk altında kalacaktır” dedi.

Yıldırım Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “Diğer yandan hafta sonu oynanacak maçlar, lokal, kahvehane, kafeterya gibi ortak alanlarda binlerce kişi tarafından yan yana izlenecektir. Bu durum bütün toplumu tehdit eden bir boyuta ulaşacaktır. Aksi halde tüm toplum Corona virüsü tehdidine karşı açık hale gelecektir. Hiç kimse, kurum, kuruluş ve organizasyonun insan sağlığını hiçe sayan, telafisi imkansız sonuçlar doğuracak kararlar alma hakkı yoktur. AKP Genel Başkanı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu, konuyu ivedilikle yeniden görüşerek maçları derhal erteleme kararı almalıdır.”You may also like...

4 Responses

 1. restbet FERAT dedi ki:

  restbet yeni adresi düzgün mü? giriş yapamadım. üyeyim ama giriş yapamıyorum.

 2. restbet KORAY dedi ki:

  restbet canlı bahis oynayarak kazanan var mı

 3. etti dedi ki:

  Restbet370.com Beşiktaş’a katılması sebebiyle Kara Kartal’dan 325 bin Euro maaş alan

 4. arıyoruz' dedi ki:

  Restbet392.com yıldız futbolcu için uygun şartların oluşması bekleniyor. Mali olarak küçülmeye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir